українська російська англійська
Володимир Семиноженко: Україна поглиблюватиме секторальне співробітництво з ЄС
28.11.2013 | 19:41
Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації

Перспективи укладання Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі між Україною та ЄС наразі є подією номер один, яка активно обговорюється у найрізноманітніших аудиторіях як всередині країни, так і за кордоном. Саме тому наше суспільство сьогодні потребує виваженої та неупередженої інформації з цього приводу, - сказав голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України, голова Громадсько-політичного об’єднання «Український форум» Володимир Семиноженко, відкриваючи засідання експертного круглого столу «Європейська перспектива України: можливості та ризики», який відбувся сьогодні у Києві за сприяння «Українського форуму».

Він зауважив, що позитивні ефекти від підписання Угоди про асоціацію залежать від того, чи зможе України максимально скористатися можливостями інтеграційних процесів, а також від здатності акумулювати значні ресурси на адаптацію до технічних регламентів, екологічних норм та інших директив, що діють у ЄС. «Оцінюючи вплив Угоди з ЄС на нашу економіку, слід ураховувати весь спектр інтересів України на Заході і Сході, Півночі і Півдні», - уточнив Володимир Семиноженко.

Він також підкреслив, що зиски від будь-якого інтеграційного проекту напряму пов'язані з розвитком секторального співробітництва, а також можливістю залучати інвестиційні кошти та спрямовувати їх на цілі економічної модернізацію.

У круглому столі «Європейська перспектива України: можливості та ризики» взяли участь відомі економісти і політологи – Валерій Геєць, Вадим Карасьов, Віктор Суслов, Дмитро Видрін, Олег Устенко, Андрій Єрмолаєв, Михайло Погребинський та ін.

 

версія для друку