українська російська англійська
Міністр промислової політики зустрівся з представниками галузевих профспілок
28.11.2013 | 19:54
Прес-служба Міністерства промислової політики

28 листопада відбулась зустріч Міністра промислової політики України Михайла Короленка з керівниками профспілок України. У заході взяли участь  заступник голови Федерації профспілок України Сергій Кондрюк, голова профспілки авіабудівників України Ярема Жугаєвич, голова профспілки працівників суднобудування Микола Бутенко, керівники інших галузевих профспілок та галузевих структурних підрозділів Мінпромполітики.

Міністр Михайло Короленко окреслив ситуацію, яка на сьогодні склалась у промисловому секторі, та подякував профспілкам за активну участь в аналізі головних причин економічного спаду. В Мінпромполітики систематично проходять наради з проблемних питань хімічної, гірничо-металургійної та машинобудівної галузей із залученням представників профспілок, за результатами яких формуються дієві заходи для підтримки промислових підприємств.

«Ми готові до подальшої тісної співпраці з профспілками для відпрацювання системних кроків у напрямку поліпшення ситуації у промисловому комплексі та  детально опрацьовуємо всі ваші ініціативи. Представники галузевих профспілкових організацій вже включені до складу Колегії Мінпромполітики»,  - зазначив Міністр Михайло Короленко.

Керівники профспілок висловили пропозиції щодо посилення контролю за своєчасною виплатою заробітної плати на підприємствах та дотримання всіх соціальних стандартів робітників.

Міністр повідомив, що, в рамках співпраці з Національною тристоронньою соціально-економічною радою України, сьогодні ведеться активна підготовка до створення галузевої тристоронньої соціальної ради. Михайло Короленко запросив до активної співпраці у такому форматі присутніх керівників профспілок. 

 

версія для друку