українська російська англійська
Опалювальна техніка українського виробництва не поступається іноземним аналогам
29.11.2013 | 09:36
Прес-служба Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Опалювальна техніка українського виробництва не поступається іноземним аналогам і є конкурентоспроможною. Про це сказав Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник, відвідавши ПАТ «Агроресур» в Рівному.

«Агроресурс» спеціалізується саме на виробництві опалювальної техніки для побутових і виробничих приміщень – всього 134 найменування техніки. Проектна потужність -115 тис. одиниць на рік.

Не так давно підприємство повністю модернізували, замінивши застаріле обладнання на високопродуктивне, енергозберігаюче, що дозволило підвищити  якість продукції.

«Висока якість продукції досягається застосуванням автоматизованих ліній, станків з програмним управлінням. Випробувальна технологічна лабораторія товариства дозволяє проводити випробування усіх новинок», - сказав генеральний директор ПАТ «Агроресурс» Володимир Редько. Він також додав, що продукція «Агроресурсу» користується підвищеним попитом як в Україні, так і за її межами.

За січень-жовтень 2013 року вироблено котлів побутових 55,0 тис. шт., реалізовано продукції на суму 117,9 млн. грн., що на 1,7% більше відповідного періоду минулого року.

Міністр Геннадій Темник зазначив, що в період, коли всі зусилля в країні спрямовуються на модернізацію економіки, в тому числі і на модернізацію галузі ЖКГ, важливо використовувати продукцію вітчизняних виробників. За його словами, це вигідніше, дешевше і, більше того, сприяє створенню нових робочих місць в країні і зростанню добробуту громадян.

версія для друку