українська російська англійська
Міноборони розпочало роботу зі створення військових ліцеїв у Миколаєві, Полтаві та Кіровограді
29.11.2013 | 09:54
Прес-служба Міністерства оборони

Міністерство оборони розпочало роботу зі створення військових ліцеїв у Миколаєві, Полтаві та Кіровограді. Про це повідомив заступник Міністра оборони України – керівник апарату Володимир Можаровський під час відеоконференції у Будинку Уряду.

За його словами, у 2013 році зроблено значні кроки в галузі ідеологічної роботи та військово-патріотичного виховання молоді.

«З метою збереження фондів та матеріальної бази військових частин, що скорочуються в результаті заходів реформування, створення умов для підвищення мотивації представників молоді до військової служби у Збройних Силах України, Міністром оборони України прийнято рішення створити ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою у містах Миколаєві, Полтаві та Кіровограді. Цю роботу вже розпочали відповідні структурні підрозділи Міністерства оборони та Генерального штабу, командування видів Збройних Сил», – повідомив Володимир Можаровський.

Заступник Міністра оборони України – керівник апарату зазначив, що з 1 вересня 2014 року у зазначених ліцеях розпочнуть навчання більше 1600 юнаків.

 

версія для друку