українська російська англійська
Відбулося засідання Ради керівників кадрових служб центральних органів виконавчої влади
29.11.2013 | 10:22
Прес-служба Національного агентства з питань державної служби

28 листопада 2013 року в Національному агентстві України з питань державної служби відбулося чергове засідання Ради керівників кадрових служб центральних органів виконавчої влади.

Відкриваючи засідання, в. о. Голови Нацдержслужби України Юлія Ковалевська зазначила: «Передумовою для подальшого здійснення заходів, спрямованих на модернізацію державного управління на основі демократичних цінностей і принципів ефективного урядування, є створення ефективної системи управління персоналом на державній службі, перетворення кадрових служб у служби персоналу та здійснення ними всіх функцій кадрового менеджменту, пов’язаних із плануванням, добором, професійним розвитком та плануванням кар’єри державних службовців».

Під час засідання присутніх було поінформовано про стан кадрової роботи в центральних органах виконавчої влади та стан виконання І етапу реалізації положень Стратегії державної кадрової політики на 2012 – 2020 роки.

Також було обговорено питання перевірки державних органів щодо дотримання законів України «Про державну службу», «Про засади запобігання і протидії корупції» та Порядок проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.

Одночасно учасників заходу було поінформовано про стан виконання Указу Президента України від 5 квітня 2012 року № 246 «Про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації», а також Державної цільової програми розвитку державної служби на період до 2016 року та першочергові заходи у 2014 році.

У рамках заходу було презентовано методичні рекомендації щодо формування корпоративної культури в державних органах та проект Порядку ротації на посадах державної служби групи I у державних органах, органах влади Автономної Республіки Крим та їх апараті.

Також учасниками засідання було обговорено перспективи роботи Ради керівників кадрових служб центральних органів виконавчої влади у 2014 році.

За результатами розгляду питань порядку денного та наданих пропозицій було узгоджено проект протокольного рішення.

 

Довідково

Рада керівників кадрових служб центральних органів виконавчої влади утворена відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 січня 2009 року № 18.

Основними завданнями Ради є: участь у визначенні пріоритетів та механізму інституційного, інформаційного та іншого забезпечення реалізації єдиної державної політики у сфері державної служби та з питань кадрової роботи; аналіз діяльності кадрових служб центральних органів виконавчої влади та підвищення ефективності їх роботи; підготовка і подання Кабінетові Міністрів України та центральним органам виконавчої влади пропозицій щодо: розроблення заходів (рекомендацій) стосовно заохочення працівників до професійно-кваліфікаційного зростання та побудови службової кар'єри, удосконалення системи підвищення кваліфікації державних службовців; упровадження передового вітчизняного та міжнародного досвіду з питань державної служби і державного кадрового управління; забезпечення прозорості діяльності зазначених органів, пов'язаної з підбором, розстановкою кадрів та роботою з персоналом, удосконалення системи обліку кадрів з використанням сучасних інформаційних технологій; удосконалення нормативно-правової бази у сфері державної служби та з питань кадрової роботи

 

версія для друку