українська російська англійська
За 10 місяців Держфінінспекція в Сумській області відшкодувала втрат на 39,5 млн. грн.
29.11.2013 | 11:03
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції в Сумській області протягом січня – жовтня 2013 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 39,5 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ та підприємств додатково надійшло 9,6 млн. грн. Відшкодовано та поновлено незаконних, нецільових витрат і недостач ресурсів на суму 29,9 млн. грн.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 67 досудових розслідувань та вручили 11 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До установ та підприємств, посадові особи яких порушили бюджетне законодавство, застосовано 353 фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

До суду пред'явлено 34 позови щодо відшкодування втрат ресурсів на загальну суму 2,5 млн. грн. Пред'явлення ще 42 таких позовів ініційовано перед органами прокуратури та установами.

За допущені порушення 496 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 319 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема 14 осіб звільнено із займаних посад.

 

версія для друку