українська російська англійська
В економіку Херсонщини іноземними інвесторами вкладено більше 37 млн. дол.
29.11.2013 | 11:46
Херсонська ОДА

Як повідомляє головне управління статистики у Херсонській області, у січні-вересні 2013 року в економіку Херсонської області іноземними інвесторами вкладено 37,6 млн. дол. США прямих інвестицій.

Обсяг унесених з початку інвестування в економіку Херсонської області прямих іноземних інвестицій станом на 1 жовтня 2013 року становив 284,4 млн. дол. США, що на 13,1% більше обсягів інвестицій на початок 2013 року.

Найбільші обсяги іноземних інвестицій зосереджено на підприємствах промисловості, зокрема, з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів, з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності, з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції; металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устаткування.

За територіальним розподілом провідні місця за обсягами інвестицій займають міста Херсон, Каховка, Нова Каховка, Цюрупинський та Каланчацький райони.

Інвестиції надійшли зі 46 країн світу. До основних країн-інвесторів, на які припадає 75,9% загального обсягу прямих інвестицій, входять: Кіпр, Велика Британія та Сейшельські острови.

 

версія для друку