українська російська англійська
Обрано голову Громадської ради при Держлікслужбі України
29.11.2013 | 14:06
Прес-служба Державної служби з лікарських засобів

27 листопада 2013 року відбулося перше засідання Громадської ради при Державній службі України з лікарських засобів.

Шляхом відкритого голосування учасники ухвалили рішення про склад правління та секретаріату Громадської ради при Держлікслужбі України. Головою Громадської ради обрали Тетяну Котляр (Всеукраїнська аптечна асоціація), заступником голови – Олену Пруднікову (ГО «Миколаївська обласна фармацевтична асоціація «ФармРада»), а відповідальним секретарем – Юрія Савка (Асоціація виробників інноваційних ліків «АПРАД»).

На порядку денному стояло питання щодо членства в Громадській раді. Згідно з Положенням про Громадську раду при Держлікслужбі (Положення), членство в Громадській раді є індивідуальним. У разі включення нового представника до складу Громадської ради інститут громадянського суспільства подає на ім’я голови відповідні документи, затверджені Положенням. Крім цього, представники Громадської ради обговорили питання щодо електронного голосування. Учасники одноголосно ухвалили рішення, що з питань порядку денного, розглянутих на засіданні Громадської ради та потребуючих остаточного рішення, можливо застосовувати процедуру електронного голосування.

Також було обговорено графік проведення подальших засідань. Так, згідно з Положенням, засідання Громадської ради мають проводитись у разі потреби, але не рідше, ніж один раз на квартал. До 6 грудня 2013 року члени Громадської ради повинні сформувати пропозиції для питань порядку денного потенційного засідання.

Нагадаємо, що 8 листопада 2013 року на установчих зборах Громадської ради при Держлікслужбі України було затверджено новий склад цього дорадчого органу. Шляхом відкритого голосування учасники установчих зборів ухвалили рішення щодо кількісного та особового складу Громадської ради при Держлікслужбі України.

версія для друку