українська російська англійська
Костянтин Грищенко: Ми високо цінуємо дружні і партнерські відносини з Словацькою Республікою
29.11.2013 | 14:33
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

29 листопада 2013 р. Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко зустрівся з Послом Словацької Республіки в Україні Паволом Гамжиком.

К.Грищенко позитивно оцінив динаміку двосторонніх політичних та торговельно-економічних відносин, подякувавши Паволу Гамжику за його особистий внесок у розвиток співробітництва між Україною та Словаччиною.

Обговорюючи зовнішньополітичні питання, Віце-прем’єр-міністр наголосив на незмінності курсу нашої держави на європейську інтеграцію. При цьому Костянтин Грищенко зазначив, що «політична та економічна інтеграція України до ЄС має відбуватися на взаємовигідних і паритетних засадах в інтересах обох сторін». У цьому контексті представник Українського Уряду висловив сподівання на подальшу підтримку євроінтеграційного курсу України з боку Словаччини та інших країн-членів Європейського Союзу.

Під час зустрічі сторони обговорили актуальні питання співробітництва у сфері енергетичної безпеки, залучення іноземних інвестицій, а також поглиблення взаємодії між двома країнами у галузі освіти та науки.

 

версія для друку