українська російська англійська
Відбулася зустріч Олега Проскурякова із представниками компанії Шелл в Україні
29.11.2013 | 15:56
Прес-служба Міністертсва екології та природніх ресурсів

29 листопада 2013 року Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков та представники Мінприроди зустрілися із делегацією компанії Шелл на чолі з віце-президентом по розвідці та видобуванню, главою компанії Шелл в Україні Грехемом Тайлі.  У ході зустрічі сторони обговорили поточний стан реалізації проекту з видобутку сланцевого газу на території Юзівської ділянки надр.

Зокрема, представники компанії Шелл повідомили про позитивні результати своєї роботи на пробуреній ними першій свердловині для видобутку сланцевого газу в Україні та заявили про наміри пробурити другу свердловину. Також сторони обговорили необхідність затвердження нових правил розробки нафтогазових родовищ. При цьому, Олег Проскуряков відзначив, що зауваження та пропозиції компаній-інвесторів будуть взяті до уваги.

Окрім того, сторони визначилися щодо дати та місця проведення семінару з питань обговорення правил розробки нафтогазових родовищ із залученням представників Мінприроди, Міненерговугілля, Американської торговельної палати в Україні, а також компаній-інвесторів у сфері видобутку природних ресурсів. 

Очільник Мінприроди звернувся із проханням до компаній-інвесторів створити на місцях буріння спостережні екологічні пункти, які б в оперативному режимі відслідковували зміни в якості води, повітря, викидів у процесі діяльності.

Сторони позитивно оцінили стан існуючого співробітництва та висловили побажання у подальшій плідній співпраці.

 

 

версія для друку