українська російська англійська
Держсільгоспінспекція посилює підготовку фахівців з визначення стану озимих культур
29.11.2013 | 16:03
Прес-служба Державної інспекції сільського господарства

Для постійного підвищення кваліфікації своїх кадрів Державна інспекція сільського господарства України системно ініціює проведення та бере участь у різноманітних просвітницьких заходах. Так, на базі Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН було проведено майстер-клас, темою якого стало визначення стану посівів озимих культур перед входженням у зиму та вжиття відповідних заходів з їхнього збереження. Держсільгоспінспекція в Сумській області стала активним учасником цього заходу.

Майстер-клас пройшов за участі спеціалістів Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, науково-дослідних установ області, агрономічних служб управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій.

На заході розглянуто питання щодо стану та розвитку озимих зернових в умовах осіннього періоду, формування зимостійкості рослин озимої пшениці та факторів, котрі на них впливають, стан озимого ріпаку, перспектив його перезимівлі. Також йшлося про вплив строків сівби на осінній розвиток рослин озимого ріпаку, способи визначення життєдіяльності рослин та моніторинг ситуації в зимовий період.

В підсумку усі фахівці дійшли висновку, що слід приділяти більше уваги постійному моніторингу стану посівів озимих культур стосовно регіонального розташування та своєчасно надавати актуальну інформацію фахівцям сільськогосподарських товаровиробників та агрономічних служб.

 

версія для друку