українська російська англійська
На Сумщині впроваджується система електронного моніторингу за споживанням природного газу
29.11.2013 | 16:40
Сумська ОДА

На Сумщині впроваджується система електронного моніторингу за споживанням природного газу. Про це під час засідання колегії управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації повідомив начальник структурного підрозділу Микола Войтенко.

«На виконання завдань Президента України Віктора Януковича, спрямованих на скорочення протягом двох наступних років обсягів споживання природного газу на 50%, на Сумщині впроваджується система електронного моніторингу в режимі онлайн за споживанням природного газу. Це стало можливим завдяки науковим розробкам Сумського державного університету. Вона дає можливість постійно порівнювати обсяги споживання газу з добовими лімітами і досягати потрібних показників», − зазначив посадовець.

«У рамках виконання програми енергозбереження на Сумщині наразі стоїть завдання повного оснащення населення побутовими лічильниками. Окрім цього, відбувається утеплення зовнішніх стін будинків, встановлення енергозберігаючих вікон, заміна центральних теплових пунктів на індивідуальні, ламп розжарювання на енергоефективні, а також установка терморегуляторів, що дозволить одразу скоротити споживання газу на 30%. В області активно залучаються інвестиції в переоснащення обладнання, а також використовуються інноваційні наукові розробки і технології для реформування системи житлово-комунального господарства», − резюмував Микола Войтенко.

версія для друку