українська російська англійська
Звернення Міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка до громадян України
29.11.2013 | 16:23
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Шановні співвітчизники!

Хочу звернутися до кожного з вас щодо сьогоднішньої ситуації в країні.

Упевнений, що ми – європейська нація і повинні вирішувати питання виключно цивілізовано, як це і годиться європейцям.

Два роки назад я чітко задекларував, що в діяльності міліції основним має бути принцип «Людина понад усе». Основну оцінку роботі міліції також повинні давати люди. На цих позиціях я залишаюся й зараз.

Кожен громадянин, якому не байдуже майбутнє нашої країни, розуміє: сьогодні приймаються доленосні рішення щодо стратегічного розвитку нашої держави. У суспільстві висловлюються різні погляди стосовно цього. Думка кожного з вас дуже важлива. Але всі рішення повинні бути виважені та ґрунтуватися на національних інтересах.

В Інтернет-просторі та у засобах масової інформації розповсюджуються окремі заклики до радикальних дій, що виходять за рамки правового поля.

Я розраховую на мудрість та виваженість нашої спільноти, взаємоповагу та толерантне ставлення до поглядів один одного. Запевняю, що органи внутрішніх справ готові виконати основну свою функціюзабезпечити громадський порядок і безпеку громадян.

Від працівників міліції вимагаю діяти виключно в рамках Закону та адекватно ситуації, що складається.

Одночасно закликаю організаторів мирних зібрань, політичних лідерів, народних депутатів усвідомити також і свою міру відповідальності за неухильне дотримання законів України.

Ми разом із вами не повинні допустити будь-яких приводів до агресивних дій, непокори до виконання вимог чинного законодавства, насамперед – з боку молодого покоління, студентів.

Я впевнений, що тільки спільними зусиллями ми досягнемо подальшого розвитку та розбудови суверенної і незалежної України.

 

З повагою

Міністр внутрішніх справ України                                            Віталій Захарченко

 

 

версія для друку