українська російська англійська
Учасники "Відкритого світу" отримають спеціальні ціни на планшети
29.11.2013 | 17:23
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

Компанія «Майкрософт Україна» спільно з національним проектом «Відкритий світ» оголосили про запуск спільного пілотного проекту, в рамках якого школярам стануть доступні планшети Surface RT на спеціальних умовах. Пристрої можна замовити на сайті проекту за ціною 2999 гривень.

«Ми допомагаємо модернізувати систему середньої освіти України і зробити технології доступнішими для кожного учня. Наша мета – надати кожному із 3,5 мільйона учнів країни можливість отримати сучасний пристрій та доступ до новітніх сервісів у найближчі роки», – коментує Дмитро Шимків, генеральний директор «Майкрософт Україна».

Планшет Microsoft Surface RT стане першим пристроєм за спеціальною ціною, що дозволить учням-учасникам «Відкритого світу» користуватися освітніми ресурсами. Замовлення, доставку та подальше обслуговування планшетів Microsoft Surface RT забезпечить партнер «Майкрософт Україна», компанія «Енглер».

«Доступність якісної освіти кожному школяру країни є основною метою Національного проекту «Відкритий світ». Сьогодні проект вже отримав підтримку учнів та освітян – про це свідчать понад 4 тисячі заявок, якими школи виявили бажання приєднатися до проекту. Та не менш важливою для «Відкритого світу» є підтримка світовими лідерами ІТ-галузі. Представлена сьогодні ініціатива відбувається без залучення державних коштів. Спільними зусиллями «Майкрософт Україна» допоможе зробити освіту цікавішою та зрозумілішою для наших учнів», – коментує подію Руслан Свірський, керівник Національного проекту «Відкритий світ».

В українських школах наразі є в середньому один персональний комп’ютер на 28 учнів, в Європі ця цифра більш оптимістична –  5-7 учнів. Згідно з дослідженням «Майкрософт Україна», 61% вчителів в Україні вважають, що відсутність комп’ютерів у школах є основним бар’єром для впровадження новітніх інформаційних технологій в освіті. А згідно дослідження «Організації з безпеки та співробітництва в Європі», використання ПК не додає значної цінності навчальному процесу, якщо пристрої використовуються тільки у школах, оскільки пристрої мають бути персональними, щоб приносити відчутну користь. 

Компанія «Майкрософт Україна» є стратегічним партнером проекту «Відкритий світ» з моменту його заснування, надаючи консультації, тренінги для вчителів та студентів та технологічні ресурси.

«Майкрософт Україна» також допоможе перевести освітній портал Національного проекту «Відкритий світ», бета-версія якого буде представлена до кінця 2013 року, на хмарну платформу Microsoft – Windows Azure, що дозволить розміщувати велику кількість освітніх матеріалів та організувати спільний доступ до них учнів, вчителів та батьків.

Прагнучи забезпечити рівний доступ до освітніх матеріалів для всіх дітей України, проект «Відкритий світ» включає 4 складові:

-          забезпечення шкіл сучасним обладнаннямінтерактивними дошками та вчительськими комп’ютерами, бездротовими мережами;

- створення освітнього порталу, що стане майданчиком для доступу до навчальних матріалів, спілкуваня учнів, вчителів та батьків;

- завдяки партнерству з ключовими світовими ІТ-компаніями створення спеціальних умов для купівлі учнівських планшетів.

Про національний проект «Відкритий світ»

Національний проект «Відкритий світ» реалізовує Держінвестпроект. Нацпроект передбачає перехід системи освіти в Україні на якісно новий рівень шляхом запровадження в освітній процес сучасних технологій. У рамках реалізації першого етапу проекту цифрове обладнання від різних виробників та широкосмуговий доступ до Інтернету були встановлені у 54 школах по всій території України.

За дорученням Президента України, у рамках другого етапу, «Відкритий світ» впроваджуватиметься у 2 000 українських школах. А до 2015-го року проект охопить всі середні школи України, вони будуть обладнані новітньою технікою та підключені до мережі Інтернет.

Про корпорацію Microsoft

Заснована у 1975 році корпорація Microsoft є визнаним світовим лідером у галузі розробки програмного забезпечення, а також у наданні послуг та рішень, які допомагають людям та компаніям повністю реалізувати свій потенціал.

З 2003 року в Україні діє компанія «Майкрософт Україна», до завдань якої входить розвиток ринку програмного забезпечення та просування продуктів Microsoft, підтримка партнерів та замовників, а також локалізація новітніх технологій корпорації та реалізація соціальних проектів на території України.

Додаткову інформацію про компанію та продукти Майкрософт можна знайти на веб-серверах Microsoft: www.microsoft.ua.

Microsoft® є товарним знаком Microsoft Corporation, що охороняється в США і/або інших країнах. Інші назви продуктів і компаній, що згадуються в даному документі, можуть бути товарними знаками відповідних власників.

Результати діяльності компанії Microsoft у сфері розвитку освіти в Україні:

-          860 000 українських вчителів пройшли програму тренінгів Partners in Learning network, що вплинуло на 366 000 студентів;

- понад 680 тис. облікових записів Office 365 використовують освітяни, учні та студенти для більш продуктивного навчання та роботи;

- понад 28 тис молоді України використало можливості програми Microsoft YouthSpark, отримавши доступ до нових технологій та можливостей для навчання, працевлаштування та підприємницької діяльності;

- українські вчителі, використовуючи технології Microsoft в освітніх закладах, представляють Україну на міжнародних змаганнях кожного року. У 2012 році український вчитель виграв конкурс «Інноваційні вчителі Європи» з проектом, який дає можливість перетворити вивчення історії на цікаву подорож;

- у 2012 році українські студенти виграли змагання Microsoft Imagine Cup, розробивши рукавичку, яка перекладає жести у звуки.

 

 

 

версія для друку