українська російська англійська
Відбулася зустріч О.Проскурякова із представниками компанії Шелл
29.11.2013 | 17:52
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

29 листопада 2013 року Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков та представники Мінприроди зустрілися із делегацією компанії Шелл на чолі з віце-президентом з розвідки та видобування, главою компанії Шелл в Україні Грехемом Тайлі.

У ході зустрічі сторони обговорили поточний стан реалізації проекту з видобутку газу ущільнених пісковиків в рамках проекту спільної діяльності.

Зокрема, представники компанії Шелл повідомили про позитивні результати своєї роботи на пробуреній ними першій свердловині для видобутку газу ущільнених пісковиків в Україні та заявили про наміри пробурити другу свердловину. Також торкнулися необхідності затвердження нових правил розробки нафтогазових родовищ. При цьому, Олег Проскуряков відзначив, що зауваження та пропозиції компаній-інвесторів будуть взяті до уваги.

Крім того, був обговорений поточний стан реалізації проекту Юзівської ділянки, де зараз відбувається екологічна оцінка стану навколишнього середовища.

Сторони визначилися щодо дати та місця проведення Семінару з питань обговорення правил розробки нафтогазових родовищ із залученням представників Мінприроди, Міненерговугілля, Американської торгівельної палати в Україні, а також компаній-інвесторів у сфері видобутку природних ресурсів.

 

версія для друку