українська російська англійська
Транспортна система України працює без збоїв
03.12.2013 | 18:42
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Транспортна система України працює стабільно і надійно. Завдання транспортників - у будь-якій ситуації організувати безперебійне постачання товарів, продуктів харчування, забезпечити громадянам вільне пересування країною тощо.

При цьому, пасажири, підприємства, зарубіжні партнери можуть бути впевненіперевезення здійснюватимуться чітко за графіком, приватні інвестори, що працюють у транспортній системі, - що їхні інвестиції захищені державою і Урядом, міжнародні фінансові організації – у продовженні ефективної реалізації спільних проектів.

Сьогодні Уряд концентрує зусилля, щоб побудувати стабільні рівноправні партнерські відносини з Європейським Союзом, Росією та іншими країнами Митного Союзу. Міністерство інфраструктури, у свою чергу, продовжує переговори щодо завантаження  транспортних коридорів, зростання вантажообігу. Адже тільки стабільна робота транспортної системи та всієї нашої економіки у цілому здатна забезпечити громадян всієї країни зарплатами, пенсіями, соціальними стандартами тощо.

 

версія для друку