українська російська англійська
ДП "Антонов" відвідали українська та російська урядові делегації для узгодження спільних авіапроектів
04.12.2013 | 09:23
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

3 грудня 2013 р. Державне підприємство «Антонов» з робочим візитом відвідали українська та російська урядові делегації під керівництвом Віце-прем’єр-міністра України Юрія Бойка та Заступника Голови Уряду Російської Федерації Дмитра Рогозіна.

У рамках переговорів, що відбулися на підприємстві, сторони обговорили основні напрямки українсько-російської співпраці в авіаційній галузі.

Зокрема, розглядалися проекти кооперації у виробництві регіональних літаків сімейств Ан-148/Ан-158, схема кооперації та графік спільних робіт за програмою військово-транспортного літака короткого зльоту і посадки Ан-70, відновлення серійного виробництва модернізованого транспортного літака Ан-124-100 «Руслан» - Ан-124-200 для потреб оборонно-промислових комплексів України та Росії.

Також обговорювалися питання, що стосуються координації виконання науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт, ведення узгодженої політики в області взаємин з третіми країнами щодо створення літаків військового та цивільного призначення. Акцент в переговорах був зроблений на конструктивному, економічно вигідному розвитку спільних авіаційних програм.

У ході візиту представники делегацій оглянули виробничі потужності ДП «Антонов» -  відвідали складальні цехи, де ведеться спорудження літаків сімейства Ан-148/Ан-158, Ан-70, лабораторію випробувально-пілотажних стендів, ознайомилися з роботою комплексного тренажера Ан-148.

Під час візиту на ДП «Антонов»  сторони визначили ряд напрямів подальшої співпраці та окреслили конкретні кроки щодо їх реалізації.

версія для друку