українська російська англійська
Наступного року Уряд продовжить роботу над реформуванням медицини, - Прем'єр-міністр
04.12.2013 | 11:46
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У 2014 році Уряд продовжить роботу з проведення реформ в галузі охорони здоров України.

Як наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів, робота здійснюватиметься за рядом напрямків. Зокрема, йдеться про виплати надбавок за обсяг та якість виконаної роботи медичним працівникам, які надають первинну медичну допомогу. Такий підхід був апробований у пілотних регіонах (Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві), і тепер його треба розповсюдити на всю країну. Також здійснюватимуться виплати надбавок медичним працівникам системи екстреної медичної допомоги, передбачених Законом України „Про екстрену медичну допомогу”.

Крім того, у 2014 році будуть відкриті перинатальні центри не менше, ніж у п’яти регіонах (Волинській, Львівській, Тернопільській, Черкаській та Чернівецькій областях), а також розпочаті роботи щодо створення таких центрів не менш ніж у семи регіонах (Вінницька, Київська, Закарпатська, Івано-Франківська, Херсонська, Сумська області та м. Київ).

Продовжиться також робота із утворення єдиних регіональних оперативно-диспетчерських служб із використанням сучасних GPS технологій для зменшення часу прибуття бригад швидкої медичної допомоги до пацієнта.

 

версія для друку