українська російська англійська
Уряд виділив додаткові кошти на пальне для регіонів, у яких очікуються сильні снігопади
04.12.2013 | 13:08
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд виділив додаткові кошти на закупівлю пального для регіонів, у яких очікуються сильні снігопади. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул на брифінгу за результатами засідання Кабінету Міністрів України 4 грудня 2013 року.

«Сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів ухвалено рішення про виділення додаткових фінансових коштів на закупівлю додаткової кількості пального для тих регіонів, у яких очікується різкі снігопади. Це області Центральної і Західної України: Хмельницька, Рівненська, Вінницька, Тернопільська, Львівська, Закарпатська,  Івано-Франківська», - повідомив Олександр Вілкул.

За його словами, за прогнозом Гідрометцентру очікується погіршення погоди у Північному, Центральному та Західному регіонах України.

У зв’язку з цим  Олександр Вілкул доручив встановити на чотирьох ключових гірських перевалах (Яблуницькому, Вишківському, Латірському, Ужоцькому перевалах) рятувальні тягачі. «На сьогодні вже знаходяться 12 автотягачів на чотирьох основних перевалах Карпатського регіону. І при збільшенні снігопаду готові сприяти для безперебійного пересування  техніки», - сказав він.

Крім цього, як відзначив Віце-прем’єр-міністр, на всіх основних напрямках руху до Києва (Чернівецькому, Харківському, Обухівському, Одеському, Житомирському, Ковельському) цьогоріч підготовлено 57 стоянок для відстою транспорту та виставлено 24 автомобільних тягачі, «щоб можна швидко реагувати на ситуацію».

 

 

 

 

 

версія для друку