українська російська англійська
Уряд забезпечує нормальне життєзабезпечення у державі
04.12.2013 | 13:22
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд забезпечує нормальне життєзабезпечення у державі. Всі служби працюють у штатному режимі. На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул на брифінгу за результатами засідання Кабінету Міністрів України 4 грудня 2013 року.

«Уряд працює у штатному режимі. Всі системи життєзабезпечення у державі (теплозабезпечення, енергетика, газ, служби з надзвичайних ситуацій) також працюють у штатному режимі. Аварійні бригади працюють цілодобово по всій території України», - підкреслив Віце-прем’єр-міністр.

Олександр Вілкул повідомив, що йому як Голові Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій два рази на добу доповідають керівники регіонів про ситуацію у країні. «Щогодини ми маємо зведення цілодобової диспетчерської. Якщо виникають питання, Уряд одразу надає допомогу аварійними бригадами», - сказав Віце-прем’єр-міністр.

Він нагадав, що 3 грудня провів Всеукраїнську відеоселекторну нараду з усіма обласними, міськими та районними студіями за участю понад 10 тис. чоловік, на якій детально обговорено забезпечення функціонування систем життєзабезпечення. «Все працює нормально, ті ситуації, які виникають через зношеність - оперативно вирішуються», - зауважив Олександр Вілкул.

Він нагадав, що вчора зранку через негоду було знеструмлено 77 населених пунктів, а вже до 15 год. дня електропостачання було відновлено.

Також Віце-прем’єр-міністр повідомив, що на сьогодні у Києві через обриви без тепла залишилися три дитячих садочки у Святошинському, Оболонському, Голосіївському районах. Однак, за його словами, до 15-16 год. система теплопостачання буде відновлена, а наразі обігрів приміщення переведено на електроприлади.

 

версія для друку