українська російська англійська
Голова Укрдержреєстру Дмитро Ворона бере участь у 62-му Пленарному засіданні GRECO
04.12.2013 | 13:36
Прес-служба Державної реєстраційної служби

Голова Укрдержреєстру Дмитро Ворона очолив українську делегацію, яка бере участь у 62-му Пленарному засіданні  GRECO, що розпочалось у  м. Страсбург (Французька Республіка).

На засіданні GRECO обговорюються основні антикорупційні удосконалення/події держав-членів. У рамках заходу українська делегація представить звіт про виконання  Україною рекомендацій, наданих за результатами ІІІ раунду оцінювання.

Згідно з порядком денним  учасники  засідання  ознайомляться зі звітами про виконання Іспанією, колишньою Югославською Республікою Македонія, Францією своїх зобов’язань у сфері запобігання і протидії корупції за результатами IV раунду оцінювання та іншими звітами про стан виконання Хорватією, Ірландією та Мальтою рекомендацій, наданих за результатами ІІІ раунду оцінювання.

Крім того, будуть розглянуті проміжні звіти про виконання Чеською Республікою, Францією та Швецією рекомендацій, наданих за результатами ІІІ раунду оцінювання. Учасники оберуть експертів для проведення IV раунду оцінювання щодо Вірменії, Греції, Угорщини, Чорногорії, Португалії, Сербії.

 

версія для друку