українська російська англійська
Міністерство молоді та спорту України підтримує євроінтеграційний курс Уряду та Президента
04.12.2013 | 14:33
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

Міністерство молоді та спорту України як центральний орган виконавчої влади, який формує та реалізує державну політику у молодіжній сфері, сфері фізичної культури та спорту, підтримує євроінтеграційний курс Уряду та Президента.

Укладання та імплементація Угоди про асоціацію між Україною та ЄС відкриє нові можливості перед українською молоддю та вітчизняним спортом, адже Проект Угоди про асоціацію також містить конкретні статті щодо співробітництва у молодіжній сфері, сфері фізичної культури та спорту.

Міністерству молоді та спорту України, а разом із цим і молодіжним організаціям вдасться удосконалити та розширити ту договірну базу щодо співробітництва, яка вже діє з країнами, що є членами ЄС. Це, насамперед, дозволить не просто зміцнити контакти, а значно покращити умови міждержавних, міжурядових та міжвідомчих угод.

Підписання Угоди про асоціацію сприятиме збільшенню кількості людей, що будуть залучені до різноманітних програм Європейського Союзу, а також налагодити партнерські стосунки між молодіжними організаціями України та ЄС. Україна отримає підтримку діяльності багатьох дитячих та молодіжних організацій у напрямі волонтерства. Це дуже важливо, адже усі ми пам’ятаємо позитивний досвід Євро-2012 та ті чудові відгуки, які отримали українські волонтери за прекрасну допомогу, яку вони надавали гостям футбольного свята. З огляду на те, що наша країна дедалі частіше отримує довіру європейської та світової спільноти в організації змагань найвищого рівня на території нашої Батьківщини, нам потрібно обов’язково розвивати цей рух.

Інтеграція української системи фізичного виховання та спорту в загальноєвропейську систему фізичного виховання і спорту шляхом участі у заходах в країнах ЄС та організація спільних заходів на території України. Це теж одна зі статей, яка потребує особливої уваги. Адже та система, яка нам дісталася у спадок від Радянського Союзу, сьогодні потребує термінового перезавантаження.

 

версія для друку