українська російська англійська
Олександр Попов: Наш головний обов'язок - забезпечити життєдіяльність міста
04.12.2013 | 15:36
Київська МДА

Сьогодні, 4 грудня, в приміщенні Печерської районної в місті Києві державної адміністрації відбулася колегія КМДА під головуванням Олександра Попова та Галини Гереги. Голова КМДА висловив щире співчуття усім, хто постраждав під час масових акцій у центрі міста. І категорично засудив жорстокість як з боку правоохоронців, так і з боку окремих мітингувальників.

«Я хочу висловити співчуття усім тим, хто постраждав у масових акціях, зокрема, в ніч з п’ятницю на суботу, 30 листопада. Оцінку тому, що сталося, дав Президент України, і я її цілковито поділяю. Нині триває слідство Генеральної прокуратури», – наголосив Олександр Попов.

Очільник столичної адміністрації наголосив, що міська влада ні на день не припиняла своєї роботи. Незважаючи на складні умови, безперебійно працює громадський транспорт, у квартири киян подається тепло, вулиці прибирають. Життєдіяльність міста забезпечується.

«Міська влада сьогодні працює над головним питанням – це забезпечення життєдіяльності столиці в цілому і в місцях масового перебування людей зокрема. Ми робимо все, щоб забезпечити нормальне функціонування усіх галузей міського господарства. На жаль, захоплення будівлі Київради спричинило в цій роботі певні труднощі. Жіноча частина співробітників після подій 1 грудня, побачивши розбиті вікна і двері, просто боялася приходити на свої робочі місця. Ті співробітники, які прийшли у власні кабінети, скаржилися, що їм доводиться працювати у ненормальних умовах. Тому було прийнято рішення про організацію роботи керівництва та структурних підрозділів Київради та адміністрації в приміщеннях районних держадміністрацій, департаментів КМДА та комунальних підприємств», – повідомив Олександр Попов.

Він наголосив, що робитиме усе необхідне, аби уникнути силового вирішення цієї проблеми. Зокрема, для спільного пошуку прийнятного для всіх сторін варіанту вирішення проблеми керівництво КМДА та Київради уповноважило своїх працівників на чолі з радником голови КМДА Олександром Мазурчаком провести необхідні перемовини із мітингувальниками, які перебувають у приміщенні міськадміністрації.

Сторони мають дійти порозуміння. Адже всі однаково зацікавлені в тому, щоб функціонування міської інфраструктури столиці не переривалось ані на мить. Щоб працювали дитячі садки, навчальні, медичні та всі інші заклади й установи, люди вчасно отримували заробітні плати і пенсії.

Потрібно створити такі умови, щоб всі кияни і гості міста могли безпечно почувати себе, перебуваючи у столиці, та виявляти свою громадянську позицію, не порушуючи чинного законодавства.

версія для друку