українська російська англійська
Завдяки крапельному зрошенню на Херсонщині отримують 140-200 ц кукурудзи з гектара
04.12.2013 | 15:24
Херсонська ОДА

«Наша мета сьогодні – розвивати сільські території з урахуванням можливостей громад і створювати обслуговуючі кооперативи як форми організації селян», - на цьому наголосив заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Михайло Мельник на засіданні колегії департаменту агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації, що відбулося сьогодні.

Крім того, він зазначив, що з боку обласної влади усім зацікавленим у створенні кооперативів буде надаватися допомога.

«Треба зосередити усі наші зусилля, і робити все для людей. Державна політика щодо розвитку сільських територій повинна реалізовуватися», - сказав Михайло Мельник.

На засіданні також обговорили досягнення та перспективи розвитку агропромислового комплексу області.

Зокрема, Михайло Мельник вказав на те, що вагомого значення набуває активізація процесів по відновленню зрошень територій Херсонщини.

Заступник голови облдержадміністрації зазначає: «Ми впевнено збільшуємо площі посіву культур під крапельним зрошенням. Так, сьогодні вже отримуємо 140-200 ц з гектара кукурудзи, що перебуває на крапельному зрошенні і в майбутньому плануємо збільшити це число».

 «Виходячи з того, що в 2013 році засіяно на 45 тис. га більше  озимини і отримано 870 тис. тонн соняшнику, гадаю, що в наступному році отримаємо ще кращі показники», - завершив заступник голови Херсонської облдержадміністрації.

 

версія для друку