українська російська англійська
Михайло Папієв: Необхідно розпочати діалог у форматі національного круглого столу
04.12.2013 | 15:55
Чернівецька ОДА

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації  Михайло Папієв, сьогодні, 4 грудня, спілкуючись із журналістами регіональних засобів масової інформації, сказав, що в нинішніх умовах, на його думку, доцільно вдатися до ефективного механізму вирішення суспільно-політичної кризи в країні - скликання національного круглого столу.

«Таку пропозицію висловила громадська рада при ОДА і я її підтримую, - сказав Михайло Папієв. – Без суспільного діалогу, без пошуку шляхів порозуміння через перемовини досягти бажаного для країни результату, очевидно, не обійтись».

За словами голови облдержадміністрації, майданні настрої охопили всю країну, градус протистояння не знижується, сторони конфлікту не чують один одного. «В цих умовах достатньо локальної провокації і зупинити руйнівний для держави процес буде складно, а, отже, можливі непередбачувані наслідки, - сказав Михайло Папієв. – Тому необхідно зробити кроки назустріч один одному, започаткувати діалог. Мої особисті неодноразові перемовини із студентськими активістами чернівецького євромайдану переконують мене у перспективності такого шляху».

Михайло Папієв нагадав, що у такі кризові періоди у багатьох країнах світу йшли саме таким шляхом. «Так, в добу «оксамитових революцій» у країнах Центральної і Східної Європи – у Польщі, Угорщині, Болгарії, НДР, Чехословаччинінаціональні круглі столи відіграли роль ефективного інструменту демократичного реформування політичних систем», - сказав Михайло Папієв.

версія для друку