українська російська англійська
Казна Херсонщини отримала 1,3 мільярда гривень
04.12.2013 | 16:17
Херсонська ОДА

Місцеві скарбниці Херсонської області за одинадцять місяців поточного року отримали 1,3 млрд. гривень податків та зборів, що на 63,6 млн. грн. більше порівняно з минулорічним періодом. Про це повідомляє головне управління Міндоходів у Херсонській області.

 Суттєвого зростання досягнуто з податку на доходи фізичних осіб, плати за землю та єдиного податку. «Так, тільки надходження з податку на доходи фізичних осіб склали 881,3 млн. грн., що майже на 28,3 млн. грн. більше, ніж у відповідному періоді минулого року, та є дієвим підтвердженням легалізації заробітної плати», - зазначила Галина Трибунська, начальник головного управління Міндоходів у Херсонській області.

У тому числі, від землевласників та землекористувачів надійшло 197,2 млн. грн. плати за землю, що на 1,8 млн. грн. більше, ніж у січні-листопаді 2012 року. Спрощенці сплатили єдиного податку – 122,5 млн. грн., з приростом до факту минулого року  31,4 млн. грн.

На позитивну динаміку в надходженнях до місцевих бюджетів у головному управлінні Міндоходів у Херсонській області, за словами Галини Трибунської, впливає підвищення якості податкового сервісу для платників податків та покращення податкового  супроводу діяльності суб’єктів господарювання.

 

 

версія для друку