українська російська англійська
У домені .УКР зареєстровано 1570 доменних імен, з яких 77 - некомерційні, - В.Семиноженко
04.12.2013 | 16:23
Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації

Закінчився третій етап пріоритетної реєстрації в домені .УКР, і сьогодні, 4 грудня, розпочався наступний – четвертий етап. Про це повідомив Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко.

«У домені .УКР уже зареєстровано 1570 доменних імен, із них 77 – некомерційні. Процес триває, зараз розпочався четвертий із п’яти етапів пріоритетної реєстрації», - наголосив Голова Держінформнауки.

На четвертому етапі дозволена реєстрація доменних імен в домені .УКР, що утворюються на основі:

назв зареєстрованих в Україні відповідно до законодавства об’єктів інтелектуальної власності, назви яких є невід’ємною частиною таких об’єктів інтелектуальної власності, зазначені у відповідних документах щодо їх державної реєстрації, у тому числі назви відомих творів (літературних творів, фільмів, пісень тощо);

повних чи скорочених комерційних (фірмових) найменувань, що зареєстровані відповідно до законодавства України і внесені до Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців, без зазначення назв організаційно-правових форм;

імен та прізвищ знаних осіб, що внесли значний вклад в світову культуру та в інші галузі суспільного життя та/або чиї заслуги визнані людством та чия діяльність безпосередньо пов’язана з Україною.

На четвертому етапі пріоритетної реєстрації доменних імен в домені .УКР також продовжують реєструватись доменні імена на основі критеріїв, що були визначені на попередніх етапах, такі як торгові марки (знаки для товарів та послуг), географічні зазначення походження товарів, назви географічних об’єктів та регіонів в Україні (назви міст, селищ тощо, до районних центрів та міст у районних центрах, що мають назви, які не повторюються), назви країн (держав) світу та міждержавних утворень, назви міжнародних організацій, назви органів державної влади та органів місцевого самоврядування та інші.

 

версія для друку