українська російська англійська
МОН та Intel підписали Меморандум про співпрацю
04.12.2013 | 16:44
Прес-служба Міністерства освіти і науки

4 грудня 2013 року в Міністерстві освіти і науки відбулося підписання Меморандуму про співпрацю з представництвом корпорації Intel.

У заході взяли участь заступник Міністра освіти і науки України Борис Жебровський, генеральний менеджер Intel у регіоні EMEA (Європа, Близький Схід, СНД та Африка) Крістіан Моралес, генеральний директор Intel Україна Криштоф Йонак, директор Intel з корпоративних справ в Україні Тетяна Нанаєва, представники компанії Intel Україна та Міністерства.

Під час двосторонньої зустрічі обговорювалися питання про подальшу співпрацю Міністерства та корпорації Intel у галузі освіти.

Заступник Міністра освіти і науки Борис Жебровський наголосив на великому значенні співпраці з компанією Intel Україна, що дає можливість широкому впроваджуванню ІКТ в освітній простір країни.

Зокрема, Борис Жебровський відзначив великий внесок міжнародної корпорації у навчання українських педагогів інформаційним технологіям. «Майже 300 тисяч вчителів оволоділи ІКТ всього за два роки. Вони із задоволенням застосовують отриманні знання у навчальному процесі», – зазначив заступник Міністра.

За його словами, Державна програма «Сто відсотків», підтримкою якої займається корпорація Intel, поглиблює знання педагогів у сфері високих технологій та надає їм можливість донести знання до своїх учнів.

«Сучасний український учитель – це педагог з новими інформаційно-комунікативними навичками, який широко застосовує їх, і сучасна школа потребує саме таких учителів», – підкреслив Борис Жебровський.

Крістіан Моралес, генеральний менеджер Intel у регіоні EMEA (Європа, Близький Схід, СНД та Африка), зазначив: «Банки, комерційні установи, телекомунікаційні компанії повинні об’єднатися заради рішення завдань, які стоять перед освітою, для підготовки покоління для економіки майбутнього».

Також генеральний менеджер Intel висловив свою вдячність Міністерству освіти і науки та українським вчителям, які брали активну участь в удосконаленні програм, які зараз застосовуються в усьому світі.

Тетяна Нанаєва, директор Intel з корпоративних справ в Україні, зазначила, що за 10 років співпраці Міністерства та корпорації впроваджувались програмні рішення не тільки для окремих курсів шкільних предметів, а й для професійно-технічної освіти. «За довгі роки співпраці наша компанія провела інтерактивні курси для дітей, профільної школи, підприємництва».

За її словами, Інтел Україна у рамках партнерських забов’язань надає дітям 2 тисячі пристроїв, які пристосовані для дослідження. «Це маленька міні-лабороторія, яка дозволить робити безліч універсальних розрахунків в будь-якій галузі. Ми готові надати комплексні рішення для шкільного класу, ми постійно аналізуємо розробку різних програм та удосконалюємо їх. Незабаром наша компанія презентує представництву ЮНЕСКО в Україні новий програмний продукт», – наголосила Тетяна Нанаєва.

Підписавши Меморандум, заступник Міністра освіти і науки Борис Жебровський підкреслив, що співпраця Міністерства та Intel не тільки продовжується, а й матиме ще багато нових напрямків для розвитку.

 

версія для друку