українська російська англійська
Леонід Кожара взяв участь у засіданні Бюро Парламентської Асамблеї ОБСЄ
04.12.2013 | 19:11
Прес-служба Міністерства закордонних справ

4 грудня ц.р. Діючий Голова ОБСЄ, Міністр закордонних справ України Леонід Кожара взяв участь у засіданні Бюро Парламентської Асамблеї ОБСЄ, яке традиційно проходить напередодні Ради Міністрів ОБСЄ. 

У своєму зверненні до парламентаріїв держав-учасниць ОБСЄ Діючий Голова окреслив результати, досягнуті Українським Головуванням протягом року, що, на переконання Міністра, отримає належне відображення у рішеннях, які будуть ухваленні за результатами роботи Ради Міністрів ОБСЄ.

«Парламентська Асамблея відіграє важливу роль та має зробити свій внесок у просування принципів, норм та зобов’язань ОБСЄ, - наголосив Міністр Л.Кожара. - Це є можливим завдяки парламентській дипломатії, зокрема, в рамках таких зустрічей як нинішня, що дозволяє нам відверто обговорювати стратегічні пріоритети ОБСЄ та виклики, з якими стикається Організація».

Під час засідання Діючий Голова ОБСЄ Л.Кожара також відповів на запитання парламентаріїв, які стосувалися, зокрема, посилення ролі Парламентської Асамблеї в роботі Організації, врегулювання тривалих конфліктів на просторі ОБСЄ, зміцнення верховентсва права та дотримання демократичних норм і стандартів на просторі ОБСЄ, розвитку діалогу між Україною та ЄС, можливого внеску Організації у процес стабілізації ситуації в Афганістані. 

 

 

версія для друку