українська російська англійська
НКЦПФР затвердила Положення про особливості бухгалтерського обліку операцій ІСІ
05.12.2013 | 11:10
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) завершила роботу над Положенням про особливості бухгалтерського обліку операцій інститутів спільного інвестування (ІСІ). Відповідний проект рішення був затверджений за одному з останніх засідань Комісії.

«Підкреслю, що особливості бухгалтерського обліку ІСІ відповідно до Закону України «Про інститути спільного інвестування», який набере чинності наступного року, встановлюються Комісією. У зв’язку з необхідністю формування актуальної нормативної бази, Положення було викладено в новій редакції. Зокрема, були уточнені та вдосконаленні окремі його норми, а також приведені у відповідність до деяких нормативно-правових актів, що регулюють діяльність зі спільного інвестування», - розповів Максим Лібанов, директор департаменту аналізу, стратегії та розвитку законодавства НКЦПФР.

Так, документ визначає особливості бухгалтерського обліку власного капіталу ІСІ, оцінки їх активів, а також особливості бухгалтерського обліку діяльності компанії з управління активами у випадку заснування нею пайового інвестиційного фонду.

Положення було погоджене із зацікавленими державними установами, а найближчим часом буде направлено до Мін’юсту для держреєстрації.

 

версія для друку