українська російська англійська
Уряд схвалив подання на ратифікацію Угоди про точку стику держкордонів України, Білорусі та Польщі
29.11.2013 | 10:00
Прес-служба Державної прикордонної служби

27 листопада 2013 року на засіданні Кабінету Міністрів України було прийнято розпорядження про подання на ратифікацію Верховною Радою України Угоди про точку стику державних кордонів України, Республіки Білорусь і Республіки Польща.

Міжурядову Угоду було підписано 14 березня 2013 року в м. Луцьку. Її від імені Уряду України підписав Голова Державної прикордонної служби Литвин Микола Михайлович.

Угодою визначено координати точки стику державних кордонів України, Республіки Білорусь і Республіки Польща, а на місцевості вона буде позначена прикордонним знаком «Буг». Угодою також передбачається утворення Спільної українсько-білорусько-польської комісії, яка здійснить позначення на місцевості відповідної точки стику, підготує і підпише демаркаційні документи.

Угода набирає чинності з дати отримання останньої ноти, що підтверджує виконання кожною зі Сторін необхідних внутрішньодержавних процедур.

З метою подання Угоди на ратифікацію Верховною Радою України Адміністрацією Держприкордонслужби було розроблено відповідний проект Закону України.

 

версія для друку