українська російська англійська
У Мінприроди відбулося засідання робочої групи "Україна - ЄБРР"
05.12.2013 | 12:10
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

4 грудня 2013 року під головуванням Міністра екології та природних ресурсів Олега Проскурякова відбулося засідання робочої групи спільного комітету «Україна – Європейський банк реконструкцій та розвитку».

У засіданні взяли участь директор департаменту ядерної безпеки Європейського банку реконструкції та розвитку Вінс Новак, представник Чорнобильського фонду «Укриття» в Україні Олександр Славіс, Голова Державного агентства України з управління зоною відчуження Володимир Холоша, начальник управління міжнародних відносин Мінприроди Михайло Камаса та інші посадові особи.

Під час засідання були розглянуті питання виконання проектів з будівництва нового безпечного конфайнменту та сховища відпрацьованого ядерного палива СВЯП-2 на майданчику Чорнобильської АЕС; легітимізація внесків України до Чорнобильського фонду “Укриття” та Рахунку ядерної безпеки ЄБРР, а також фінансова ситуація та графік завершення проектів.

«На майданчику Чорнобильської АЕС  досягнуто значного прогресу з реалізації проектів міжнародної технічної допомоги, які фінансуються з Чорнобильського фонду «Укриття» та Рахунку ядерної безпеки Європейського банку реконструкції і розвитку. Зокрема, за проектами будівництва нового безпечного конфайменту та заводу з переробки рідких радіоактивних відходів, про що було наголошено учасниками Асамблеї донорів у липні 2013 року», - зазначив Міністр Олег Проскуряков.

 

версія для друку