українська російська англійська
Уряд продовжує запроваджувати європейські норми до 500 нормативно-правових актів у транспортній галузі
05.12.2013 | 12:20
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Уряд України продовжує переговори з європейськими партнерами з метою напрацювання оптимальних для обох сторін умов та термінів підписання Угоди про асоціацію. Про це повідомив  заступник Міністра інфраструктури України – керівник апарату Володимир Корнієнко під час засідання Громадської ради 4 грудня 2013 року.

«Ми два з половиною роки готувалися до підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Це складний документ і я сьогодні можу прокоментувати лише ту його частину, яка стосується транспорту. Загалом Угода, у тому вигляді, у якому вона існує, придатна для нашої спільної роботи з країнами ЄС. Проте є й складний момент – ми повинні привести у відповідність до норм ЄС не менше, ніж 500 наших внутрішніх нормативно-правових актів», – розповів Володимир Корнієнко.

За його словами, для такої адаптації встановлені терміни у три роки для основних галузей, п’ять – для морської і вісім - для залізничної. «Це не багато, адже впровадження тільки технічних європейських регламентів коштує великих зусиль – як інтелектуальних, так і матеріальних», – зауважив він.

Заступник Міністра підкреслив, що призупинення процесу підписання Угоди про асоціацію з ЄС – тимчасове рішення. «Зараз вибудовуються стабільні рівноправні міждержавні відносини між Україною та ЄС, та між Україною і Росією. І сьогодні Уряд і Президент вживають заходів для захисту інтересів громадян та держави», – додав Володимир Корнієнко.

версія для друку