українська російська англійська
У дошкільних навчальних закладах Сумщини у 2013 році додатково створено 1578 місць
05.12.2013 | 12:50
Сумська ОДА

У дошкільних навчальних закладах Сумщини у 2013 році додатково створено 1578 місць. Про це заступник голови Сумської облдержадміністрації Тамара Іщенко наголосила у ході відеоселекторної наради з окремих питань дошкільної освіти.

«Збільшити охоплення дітей дошкільною освітою до 85 відсотків  – завдання, яке Президент України Віктор Янукович поставив перед всіма органами виконавчої влади. У рамках його реалізації на Сумщині розширюється мережа дошкільних навчальних закладів, відкриваються нові групи та створюють навчально-виховні комплекси», – зазначила куратор освітньої галузі області.

За її словами, до кінця року заплановано відкрити ще 78 додаткових місць.

«З метою забезпечення рівного доступу дітей до дошкільної освіти в сільській місцевості створюються навчально-виховні комплекси. Цьогоріч в області утворено чотири таких заклади в Білопільському, Путивльському, Роменському районах та місті Глухові», – повідомила начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Інеса Пєсоцька.

У 2012 році у всеукраїнському рейтингу охоплення дітей дошкільною освітою Сумщина посіла перше місце. Гадаю, у майбутньому ми зможемо зберегти ці показники, підкреслила посадовець.

 

 

 

 

версія для друку