українська російська англійська
Микола Азаров: Блокування Уряду і Парламенту перешкоджає реалізації євроінтеграційних прагнень
05.12.2013 | 12:29
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Блокування роботи Уряду і Парламенту стає на заваді розробці і прийняття проектів, які були погоджені з ЄС в рамках продовження роботи щодо укладання Угоди про асоціацію між Україною і ЄС.

Про це Прем’єр-міністр України Микола Азаров наголосив під час зустрічі з міністрами закордонних справ Республіки Польща Радославом Сікорським та Королівства Швеція Карлом Більдтом у рамках 20-го засідання Ради Міністрів ОБСЄ.

«Блокування роботи Уряду і Парламенту уже фактично стає на заваді розробці і ухваленню законодавства, яке ми визначили у нашому плані дій, який погоджений з ЄС. Це реально стає на заваді євроінтеграції України», - сказав Микола Азаров.

Прем’єр-міністр України підкреслив, що проведення трьохсторонніх консультацій у форматі Україна-Росія-Євросоюз сприятиме якнайшвидшому підписанню Угоди про асоціацію.

Микола Азаров підкреслив, що блокування роботи та силове захоплення адміністративних будівель стає на заваді вирішенню поточних проблем життєдіяльності багатомільйонної країни та може призвести до проблем з реалізацією соціальних виплат.

Прем’єр-міністр підкреслив, що всі протиріччя мають бути вирішені виключно шляхом переговорів.

«Я категорично проти застосування сили. Я готовий проявляти максимальну витримку. Але кожен день у цій надзвичайно складній ситуації ми повинні знаходити рішення, і безвідповідальні політикани не повинні нам заважати у цьому», - заявив Глава Уряду.

 

версія для друку