українська російська англійська
У КНР підписано низку документів, що активізують співпрацю між Україною і Китаєм
05.12.2013 | 12:55
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Три меморандуми, договір і великий комерційний контракт було підписано за результатами українсько-китайського бізнес-форуму, який відбувся 5 грудня в рамках офіційного візиту Президента України Віктора Януковича до КНР.

«Україна отримала чіткі перспективи співпраці з китайською стороною в сфері розробки, виробництва та технічного обслуговування авіаційної техніки, залізничного рухомого складу (в рамках національного проекту «Повітряний експрес»), будівництва портової інфраструктури», - повідомив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов.

За його словами, буде активізовано співпрацю між діловими колами сторін. Наприклад, Український союз промисловців і підприємців (УСПП) домовився про таку співпрацю з Китайською асоціацією міжнародних підрядників. Завдяки підписаному комерційному контракту Україна планує збільшити поставки до КНР продуктів харчування, зокрема олії.

«Активність китайських та українських ділових кіл свідчить про значний потенціал співпраці між нашими країнами, як у високотехнологічних галузях, у сфері розбудови інфраструктури, так і у сфері сільського господарства», - наголосив Міністр.

Активізація співробітництва на діловому рівні, на його думку, також дозволить Україні потрапити на нові ринки Китаю, диверсифікувати поставки експортної продукції та збалансувати двосторонній товарообіг.

У роботі бізнес-форуму взяли участь понад 200 провідних українських і китайських компаній, які представляли майже усі галузі економіки.

 

версія для друку