українська російська англійська
На 4 підприємствах Львівщини погашено майже 7 млн. грн. заборгованості із зарплати
05.12.2013 | 14:06
Прес-служба Міністерства соціальної політики

За безпосереднього сприяння Державної інспекції з питань праці на чотирьох підприємствах Львівської області погашено заборгованість із заробітної плати майже на 7 млн. грн. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час засідання Комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій та інших соціальних виплат.

„Після проведення перевірок інспекторами Держпраці, за оперативною інформацією, ПАТ “Львівська вугільна компанія” погасила заборгованість із заробітної плати перед працівниками на суму майже 3 млн. грн., ПАТ НВК “Полярон” – близько 3 млн. грн., Львівська філія БУ №4 КЕВ м. Львова повністю розрахувалася з працівниками, - виплатила майже 577,9 тис. грн., Обласне комунальне підприємство профілактичної дезінфекції повністю погасило заборгованість із виплати заробітної плати на суму 117,3 тис. грн.”, – підкреслила Наталія Королевська.

За її словами, у ході перевірок виявлено низку порушень термінів виплати заробітної плати, а також не проведення виплат розрахункових коштів звільненим працівникам у день звільнення та інше.

У цілому, підкреслила Наталія Королевська, за останній час вдалося суттєво знизити заборгованість із виплати заробітної плати на державних та комунальних підприємствах. „На доручення Мінсоцполітики з початку року інспекторами Держпраці перевірено понад 3 тис. підприємств-боржників, повністю або частково погашено заборгованість із зарплати перед 304 тис. працівників на суму майже 700 млн. грн.”, – сказала вона.

Міністр також додала, що Міністерство постійно моніторить і контролює ситуацією із виплатами заробітної плати, при цьому за погашення заборгованості несуть персональну відповідальність керівники центральних та місцевих органів влади, а також керівники підприємств.

 

версія для друку