українська російська англійська
Г.Темник: Треба згуртуватися навколо реформ, які зроблять економіку України здатною витримувати конкурентний тиск
05.12.2013 | 15:20
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Угода про асоціацію між Україною та ЄС потрібна нашій країні як стратегічна ціль та як тактичне вирішення багатьох поточних проблем. Україна до неї продовжує йти. Про це на нараді з активом Одеської області сказав Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник.

Він пояснив, що  рішення Уряду щодо призупинення підготовки до підписання Угоди продиктоване необхідністю захисту національних та економічних інтересів України.

«Ми повинні бути певними в тому, що завтра наші підприємства працюватимуть, що експорт лише збільшуватиметься, що створюватимуться нові робочі місця, що добробут громадян України зростатиме і що держава зможе виконувати свої соціальні зобов’язання. Поки такої певності немає. Цим і викликана вимушена пауза в процесі укладання Угоди», – пояснив Міністр.

Він наголосив, що на сьогоднішньому етапі буде правильно сісти за стіл переговорів з тим, щоб сторони почули одна одну, вирішили спірні питання і напрацювали взаємовигідні рішення.

«Захист нашої економіки, соціальної сфери, введення безвізового режиму – ці та інші важливі питання мітингами ми не вирішимо. Всім необхідно згуртуватися навколо важливих для України реформ, які повинні зміцнити економіку країни, зробити її здатною витримувати конкурентний тиск», - підкреслив Міністр.

версія для друку