українська російська англійська
Укрдержархів розробив комплекс заходів із відзначення 200-річного ювілею Великого Кобзаря
05.12.2013 | 15:46
Прес-служба Міністерства юстиції

Державна архівна служба України розробила комплекс заходів із відзначення 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка, які уже запроваджуються з листопада 2013 року і завершаться у березні 2014 року. Серед них: підготовка і виставка фото- та архівних документів, круглий стіл «Життя та творча спадщина Т.Г. Шевченка», прес-конференція «Життя та діяльність Тараса Шевченка в архівних документах», видання «Художнього альбому про Т.Г.Шевченка».

Виставку фото- та архівних документів до 200-річчя Тараса Шевченка заплановано на лютий 2014 року. Проходитиме вона у центральному холі ДП  «Український дім» (вул. Хрещатик,2). Для тих же, хто з якихось причин не зможе персонально відвідати виставку, буде створено її он-лайновий варіант на офіційному веб-порталі Укрдержархіву у рубриці «Документальні виставки он-лайн».

Круглий стіл «Життя та творча спадщина Т.Г.Шевченка» заплановано  на лютий-березень 2014 року і проходитиме він за участі шевченкознавців та архівістів України, Росії, Казахстану, інших держав.

Заплановано також  проведення низки заходів до ювілею Кобзаря не лише в Україні, а й у Російській Федерації, Республіці Казахстан, Литовській Республіці та Республіці Польща.

 

 

версія для друку