українська російська англійська
Олена Лукаш провела відеоконференцію з керівниками головних управлінь юстиції
05.12.2013 | 16:40
Прес-служба Міністерства юстиції

5 грудня 2013 року Міністр юстиції Олена Лукаш провела нараду- відеоконференцію з керівниками головних управлінь юстиції в областях, у м. Києві, в АРК та мевастополі.

Заслуховувався стан справ у сфері діяльності державних нотаріальних контор; виконання повноважень у сфері банкрутства; забезпечення представництва у судах; ситуація із веденням реєстрів; контроль за діяльністю арбітражних керуючих; робота територіальних органів Укрдержреєстру; показники роботи Державної виконавчої служби.

«Прошу вас звернути пильну увагу на соціальну складову роботи, особливо це стосується стягнення заборгованості з виплати заробітних плат та аліментів. Від нашої з вами роботи залежить дотримання прав громадян. Хто ігноруватиме це – нестиме персональну відповідальність», - попередила Міністр юстиції учасників відеоконференції.

Участь у відеоконференції також взяли заступник Міністра – керівник апарату Юрій Іващенко, заступник Міністра Максим Райко, перший заступник Голови Державної виконавчої служби України Ігор Миронюк, перший заступник Голови Державної реєстраційної служби України Інна Завальна, керівники структурних підрозділів.

У відеоконференції також взяли участь керівники територіальних управлінь Державної реєстраційної служби України та Державної виконавчої служби України. 

 

версія для друку