українська російська англійська
Міністр Олег Проскуряков зустрівся зі студентами
05.12.2013 | 17:10
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

4 грудня 2013 року у приміщенні Мінприроди відбулась зустріч Міністра Олега Проскурякова із представниками студентської ради Національного університету фізичного виховання та спорту України.

«По-перше, хочу висловити усім вам вдячність за прояви громадянської позиції щодо євроінтеграційного курсу нашої країни. Уряд зробив паузу в євроінтеграційному процесі лише з одною метою, щоб після підписання Угоди про асоціацію, ви мали змогу продовжувати навчання та отримати роботу за фахом після закінчення вузів. Ми вимагаємо від Європи захисту нашої економіки та соціальної сфери, гарантування прав і свобод українців на освіту та роботу у країнах ЄС, введення безвізового режиму. І переконані, що ви прагнете того ж», - зазначив Міністр у своєму зверненні до студентів.

Також Олег Проскуряков наголосив що, на шляху до таких змін Уряд зобов’язаний враховувати економічний інтерес, жодним чином не зменшувати соціальну захищеність населення України та спрямовувати зусилля на підвищення добробуту громадян.

«Це своєрідний День відкритих дверей для діалогу влади із студентством. Від такого діалогу, без перебільшення, залежатимуть питання не лише подальшої гармонізації відносин між владою та молоддю, а й питання майбутнього курсу держави, напрямку подальших політичних, економічних та соціальних реформ. Сьогодні ми хочемо почути вашу думку на подальший розвиток країни та поділитись власними поглядами, що, сподіваємось, сприятиме зниженню загострення протестних проявів з боку молоді»,  - додав Міністр.

Міністр екології та природних ресурсів України розповів про перспективи вітчизняної екологічної галузі, відповідаючи на запитання студентів Національного університету фізичного виховання та спорту України.

Очільник Мінприроди побажав усім успіхів у навчанні і успішної реалізації життєвих планів.

версія для друку