українська російська англійська
На Рівненщині модернізували сільські медичні заклади
05.12.2013 | 17:20
РІВНЕНСЬКА ОДА

Для жителів села Озеро Володимирецького району відкрили оновлену лікарську амбулаторію із сучасними стоматкабінетом і лабораторією. Тим часом в Іванчах і Собіщицях для комфорту пацієнтів і їх якісного обслуговування капітально відремонтували ФАПи. Водночас медзаклади обладнали всім необхідним. Тож, людям не доведеться витрачати гроші на проїзд, адже кваліфіковану допомогу вони отримують у їхніх же населених пунктах.

За такий відповідальний підхід і турботу про місцевих жителів очільник області Василь Берташ подякував голові Володимирецької райдержадміністрації Володимирові Ткачуку. Адже він системно працює над модернізацією сільської медицини. Так, лише торік у районі для селян відкрили шість сучасних медзакладів. На їх оновлення і цьогоріч спрямовують кошти місцевих бюджетів, а також субвенцію за сусідство з атомкою. Відтак, до нового року пацієнтам і медикам відкриють ще дві сучасні медустанови.

Василь Берташ подякував ініціативним громадам за згуртованість, адже завдяки такій співпраці вдається зробити для селян те, чого вони чекали роками – наблизити якісні медичні послуги. «А це допомагає людям зберегти найцінніше – їхнє здоров’я, бо лише здорова нація зможе будувати заможну державу», - сказав Василь Берташ. Він також побажав усім, попри комфортні умови, звертатися в сучасні медзаклади лише для профілактики.

 

версія для друку