українська російська англійська
Леонід Кожара та Сергій Лавров обговорили питання розвитку двосторонніх відносин
05.12.2013 | 17:40
Прес-служба Міністерства закордонних справ

У рамках 20-го засідання Ради Міністрів ОБСЄ відбулася зустріч Міністра закордонних справ України Леоніда Кожари з Міністром закордонних справ Російської Федерації Сергієм Лавровим. 

Міністри обговорили актуальні питання двостороннього політичного діалогу та обмінялися думками щодо подальшого розвитку українсько-російських відносин.

Окрема увага була приділена взаємодії двох країн у міжнародних організаціях, зокрема у контексті головування України в ОБСЄ.  С.Лавров позитивно відзначив результати головування України в ОБСЄ і висловив готовність російської сторони й надалі сприяти реалізації пріоритетів Українського головування. Міністри також торкнулися питань співробітництва в торговельно-економічній сфері та перспектив проведення консультацій у трикутнику Україна-Росія-ЄС.

Глава зовнішньополітичного відомства України привернув увагу російської сторони до питання статусу українських громадян, яким було заборонено в’їзд на територію РФ, і висловив сподівання на його якнайшвидше врегулювання.

 

версія для друку