українська російська англійська
Олексій Журавко від імені керівників громадських об'єднань інвалідів звернувся до тих, хто стоїть на Майдані
05.12.2013 | 17:35
Прес-служба Урядового уповноваженого з прав інвалідів

Сьогодні Урядовий уповноважений з прав інвалідів Олексій Журавко дав інтерв’ю Першому Національному телеканалу, у якому від імені керівників громадських об’єднань інвалідів звернувся до тих, хто стоїть на Майдані.

«Я вкотре звертаюсь до людей, які стоять на Майдані – ми –  громадянське суспільство, яке відповідальне, насамперед, перед нашим майбутнім – дітьми, а також пенсіонерами, інвалідами, які найгостріше потребують нашої з вами допомоги. Пропоную будувати державу цивільними методами, виключно на основі поваги до прав людини. Я згоден з відомим державним діячем, поетом, мислителем І. Гете, що «права не затверджуються бунтом».

Я закликаю всіх повернутися до конструктивної співпраці, спрямованої на розвиток та розбудову європейської країни. Я глибоко переконаний, що лише стабільність дає впевненість у завтрашньому дні. Наша стабільність – це робочі місця, вчасна виплата заробітної плати, пенсій», - зазначив Олексій Журавко.

В інтерв’ю Урядовий уповноважений з прав інвалідів закцентував увагу на життєвотрепетних наразі питаннях: на додержанні прав інвалідів на працю, забезпечення засобами реабілітації, санаторно-курортне лікування, на завантаженість підприємств громадських організацій інвалідів.

«Для цього необхідно кожному гідно працювати на своєму робочому місці. Тоді і успішно працюватиме економіка нашої держави, що дасть можливість забезпечити додержання вищезазначених прав інвалідів», -  додав Олексій Журавко.

версія для друку