українська російська англійська
Європейська Бізнес Асоціація дякує Миколі Азарову за відкриту комунікацію з бізнесом
05.12.2013 | 20:08
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Європейська Бізнес Асоціація дякує Прем’єр-міністру Миколі Азарову за відкриту комунікацію з представниками бізнесу. Про це наголошено у листі, який надійшов Главі Уряду від виконавчого директора Європейської Бізнес Асоціації Анни Дерев’янко.

Від імені Європейської Бізнес Асоціації Анна Дерев’янко висловила вдячність Миколі Азарову за участь у Загальних Щорічних Зборах Членів Асоціації, яка відбулась 26 листопада 2013 р.

«Беручи до уваги нинішню непросту ситуацію навколо підписання Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом, основною метою діяльності Асоціації є подальша підтримка відносин європейського бізнесу з представниками влади в Україні для співпраці щодо створення сприятливих умов ведення бізнесу, встановлення європейських цінностей та практик ведення бізнесу та залучення прямих іноземних інвестицій в економіку України. Тому, в цей визначний період нам особливо важлива Ваша підтримка, яку ми щиро цінуємо. Ще раз хочемо висловити вдячність за увагу та час, що Ви приділили нашому урочистому заходу, а також за відкриту комунікацію з представниками бізнесу. Ми сподіваємося, що ця зустріч є ознакою продовження нашої плідної та активної співпраці у майбутньому», - йдеться у листі виконавчого директора Європейської Бізнес Асоціації.

 

версія для друку