українська російська англійська
Уряд вніс зміни до Державної цільової програми розвитку українського села на період до 2015 року
09.12.2013 | 12:00
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Уряд вніс зміни до Державної цільової програми розвитку українського села на період до 2015 року. Відповідну постанову прийнято на засіданні Кабінету Міністрів 4 грудня 2013 року.

Цим нормативно-правовим актом передбачено виділення коштів на будівництво, реконструкцію, проведення ремонту, оснащення обладнанням та засобами зв'язку амбулаторій загальної практики – сімейної медицини для надання первинної медичної допомоги на селі, а також для дотримання принципу доступності медичного обслуговування населення та досягнення нормативів відповідно до наказу МОЗ України.

Для ефективнішого використання коштів передбачена зміна джерела фінансування з держбюджету на субвенцію місцевим бюджетам. Сума субвенцій в 2014 – 2015 роках складе 1882,6 млн. гривень.

Постанову розроблено МОЗ України на виконання доручення Кабінету Міністрів та Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Президентської програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» з метою розвитку первинної медичної допомоги у сільській місцевості.

Проект постанови на засіданні Уряду представляв Перший заступник Міністра охорони здоров'я України Олександр Качур.

 

версія для друку