українська російська англійська
Надходження до загального фонду місцевих бюджетів Херсонщини збільшилися на 34,3 млн. грн.
06.12.2013 | 11:14
Херсонська ОДА

За оперативними даними головного управління фінансів у Херсонській області до загального фонду місцевих бюджетів області станом на 1 грудня 2013 року надійшло 1171,3 млн. грн. власних та закріплених доходів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження до загального фонду місцевих бюджетів області збільшилися на  34,3 млн. грн. (3,0%).

Крім того, за одинадцять місяців 2013 року з державного бюджету місцевими бюджетами області отримано 1819,3 млн. грн. дотації вирівнювання, із якої обласний бюджет отримав 596,2 млн. грн.

За цей період місцевими бюджетами області у повному обсязі до плану отримано додаткові дотації з державного бюджету, що будуть витрачені на компенсацію втрат доходів місцевих бюджетів внаслідок наданих державою податкових пільг зі сплати земельного податку суб’єктам космічної діяльності, літакобудування, суднобудування та кінематографії (м. Херсон) – 9,4 млн. грн., а також на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів – 55,9 млн. грн., з якої обласним бюджетом отримано 5,9 млн. грн.

Також головному розпоряднику коштів обласного бюджету – департаменту соціального захисту населення Херсонської обласної державної адміністрації перераховано додаткову дотацію, що надійшла з державного бюджету місцевим бюджетам, на виплату допомоги по догляду за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу в сумі 9,8 млн. грн.

 

 

 

версія для друку