українська російська англійська
Реєстрація бізнесу у сфері вирощування овочів, баштанних культур і коренеплодів показала динаміку на рівні 9%
06.12.2013 | 12:10
Прес-служба Державної реєстраційної служби

Протягом 11 місяців нинішнього року в Україні зареєстровано майже півтисячі (489) суб’єктів господарювання, які зазначають вирощування овочів, баштанних культур і коренеплодів основним видом своєї діяльності. Це майже на 9% більше, ніж за аналогічний період минулого року, коли було зареєстровано 450 суб’єктів бізнесу в цій сфері.

При цьому майже 85% новоствореного бізнесу – це фізичні особи-підприємці. Їх за цей період було зареєстровано 419.

Найактивніше бізнес у цій сфері реєструвався у Запорізькій, Херсонській та Львівській областях, де було зареєстровано 57, 52 та 47 суб’єктів господарювання відповідно.

Крім того, майже кожен 9-й суб’єкт господарювання у цій сфері реєструвався саме на Запоріжжі.

Варто відзначити, що найрідше бізнес у сфері вирощування овочів, баштанних культур і коренеплодів реєструвався у Чернівецькій (5), Хмельницькій (6) областях, а також у столиці (5).

При цьому відомості про юридичну особу або фізичну особу-підприємця вносяться до Єдиного державного реєстру на підставі даних з відповідних реєстраційних карток та відомостей, що надаються юридичними особами державному реєстратору за місцезнаходженням реєстраційної справи. Законом про реєстрацію передбачено, що у випадку зміни суб’єктом господарювання виду діяльності державному реєстратору необхідно надати пакет документів для внесення відповідних змін до відомостей, які містяться в Єдиному державному реєстрі.

До кінця поточного року перейти на КВЕД-2010 повинні близько 1,4 млн. суб’єктів господарювання.

версія для друку