українська російська англійська
Громадськість підтримує рішення Уряду щодо євроінтеграції
06.12.2013 | 12:37
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

На адресу Прем’єр-міністра Миколи Азарова надходять листи від громадськості на підтримку рішень Уряду щодо євроінтеграції.

Так, Голова Братської районної організації «Союзу організації інвалідів України» Н. Литвиненко у своєму листі висловлює підтримку євроінтеграційного курсу держави, який сприяє входженню України в загальноєвропейський простір та наголошує, що в останні роки Україною багато зроблено для входження до Європи, при цьому зважаючи на інтереси та прагнення кожного громадянина держави.

«Підвищення рівня життя людей, особливо людей з обмеженими фізичними можливостями, ми знаємо є першочерговим завданням для Президента України та Уряду. Тому, саме інтереси українського народу потребують зваженого підходу для укладення довготермінових домовленостей. Бо за любим прийнятим рішенням стоять долі людей. Тому з метою забезпечення нашої впевненості у завтрашньому дні, звертаємося до Вас з проханням не поспішати з підписанням Угоди про асоціацію з ЄС, бо за цим стоїть майбутнє України і українського народу», - йдеться у листі, адресованому Миколі Азарову.

Співголова ВГО «Батьківський комітет України» О. Скворцов дякує Прем’єр-міністру «за рішучі і правильні дії щодо призупинення Асоціації України з Євросоюзом. Адже у випадку підписання Асоціації йшлося про втрату суверенітету, економічний колапс та геноцид моральних і сімейних цінностей в Україні».

Дякує «за рішучі і правильні дії щодо призупинення Асоціації України з Євросоюзом» і громадянка Надія Іванченко.

версія для друку