українська російська англійська
Набрали чинності нові форми відомостей для отримання ліцензії з виробництва теплової енергії
06.12.2013 | 12:53
Прес-служба Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

Зміни до Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, затверджені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ), від 24.10.2013 № 1364, сьогодні офіційно оприлюднені в «Офіційному віснику України» за № 92, ст. 3411. Постанова набрала чинності з дня її офіційного опублікування.

Цим документом встановлюються нові форми відомостей про:

- наявність власних або орендованих виробничих об’єктів, де провадитиметься відповідний вид господарської діяльності;

- наявність та стан технологічного обладнання і технічної бази для його обслуговування;

- освітній і кваліфікаційний рівень працівників, що необхідний для провадження відповідного виду господарської діяльності.

Дія постанови № 1364 поширюється на суб’єктів господарювання, що здійснюють або здійснюватимуть в майбутньому виробництво теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

Метою прийняття згаданої постанови НКРЕ є приведення Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії у відповідність до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 04.07.2001 № 756 «Про затвердження переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності» (із змінами та доповненнями). Внесені зміни до Умов та правил (ліцензійних умов) також приведуть до зменшення адміністративного навантаження та скорочення часу, що витрачається одержувачем адміністративної послуги до початку провадження ліцензованої діяльності.

Постанова № 1364 зареєстрована у Міністерстві юстиції України 12.11.2013 за № 1929/24461.

Також варто зазначити, що постанова № 1364 оприлюднена на офіційному веб-сайті НКРЕ www.nerc.gov.ua і розміщена в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство», а також буде оприлюднена в газеті «Урядовий кур’єр» та офіційному друкованому ЗМІ Комісії – «Інформаційному бюлетені НКРЕ».

 

 

версія для друку